O nas

Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej!

Kwiaciarnia Anna z siedzibą w Nowej Iwicznej swoją działalność rozpoczęła w 2001 roku zachwycając swoich Klientów  bogactwem zapachów i feerią barw swoich małych kwiatowych dzieł sztuki.

Do zaoferowania posiadamy wieńce, wiązanki oraz zapierające dech w piersiach bukiety ślubne. Zajmujemy się także dekoracją kościołów na wyjątkowe dla Państwa uroczystości i okazje.

Wykonujemy kompozycje z kwiatów ciętych, sztucznych i roślin suszonych, a także stroiki świąteczne oraz dekoracje.

Wieloletnie doświadczenie oraz nieustanne podnoszenie kwalifikacji pracowników kwiaciarni Anna umożliwia nam poszerzanie zakresu naszych usług, jak również podnoszenie ich poziomu.

Błyskawicznie reagujemy na zmieniające się trendy i dostosowujemy estetykę naszych wyrobów do oczekiwań i potrzeb Klientów.

Nasza oferta skierowana jest również do Młodych Par, którym proponujemy bukiety ślubne i dekoracje kościołów oraz sal weselnych.

Dla komfortu naszych Klientów oferujemy dowóz kwiatów w dowolnie wybraną lokalizację.
Kwiaciarnia Anna to kwiaty i realizacje roślinne o jakich zawsze marzyłeś… To kwiaciarnia stworzona, by zaspokoić Państwa zmysły estetyczne!

Closeup beautiful wreath with pink orchids


Warning: Unknown: open(/tmp/sess_d08489a669f1809786624b8c1f818930, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_d08489a669f1809786624b8c1f818930, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: data (files). Please verify that the current setting in Unknown on line 0